+0216 4511213 Pbx             info@egetrans.com.tr

egetrans-hakkimizda-02

 

2001 yılında İstanbul’da bir aile şirketi olarak kurulan EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. uluslararası parsiyel ve multimodal taşımacılık hizmetlerinin yanında, tedarik zinciri yönetiminde verdiği katma değerli lojistik hizmetleriyle 13 yıldır ulusal ve uluslararası müşterilerinin güvenilir çözüm ortağıdır.

EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, sektöründe sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini; tedarik zincirinin her aşamasında uyguladığı doğru-hızlı-hatasız-sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturmuştur. Sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güçlü araç filosu ve ekipman donanımı, ileri IS teknolojileri, yaratıcı Ar-Ge grubu, yurtiçi ve yurtdışına yayılmış ofisleri, sahip olduğu yüksek kapasiteli depo ve antrepoları, müşteri ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiği esnek ve inovatif lojistik hizmetleri ve dünya geneline yayılmış uluslar arası güçlü global network ağı ile EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, müşterilerinin dünya çapındaki lojistik ihtiyaçlarına küresel ölçekte çözüm getiren deneyimli bir yönetim uzmanıdır.

Vizyonumuz

Balkanlar, Türkiye, Orta Asya ve Orta Doğu’da; küresel bir lojistik şirketi olarak, çok uluslu ve bölgesel şirketlerin öncelikli çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

    • EGETRANS olarak, seçilen kategoriler ve hedef pazarlarda müşterilerimize, etik değerler ve çevreye saygı ilkeleri doğrultusunda güvenilir ve etkin çözümler sunmak.
    • Sahip olduğumuz sürdürülebilir rekabet gücümüzle sürekli büyüme potansiyeli yaratıp ürettiğimiz katma değeri, ilgili tüm taraflarla paylaşmak.
    • Bunu yaparken en büyük gücümüz, müşterilerimizin yeni oluşan ihtiyaçlarını en kısa sürede anlamak ve en uygun hizmeti sunan ilk kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

Yüksek Müşteri Bağlılığı
Müşterilerimizin beklentilerine göre sürekli yenileyerek sunduğumuz hizmet ve çözümlerle müşterilerimizin hedeflerine daha hızlı ulaşmasını sağlar, kendi iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlamalarını ve bu yolla bağlılıklarının artmasını hedefleriz.

Her durum ve şartta Güvenilirlik 
Müşteriler, çalışanlar ve ilişkide bulunulan tüm taraflar arasında bilgi, donanım ve kurumsal değerlere olan bağlılık ile güven yaratmak, her türlü taahhüdü zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmektir.

Sürekli Çözüm Odaklılık 
Her çözümün, bir adım sonrası için müşteriye sunulacak bir deneyim olduğunu biliriz. Sorunları ve hataları çatışma kaynakları olmaktan çıkarıp sahiplenir, kurumun ve çalışanların gelişme alanları haline dönüştürür, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip ederiz. 

Sorumluluk ve mükemmeliyetçilik bilinci
Yüksek rekabet gücü ancak, müşteri gereksinimlerine duyarlı ve bu doğrultuda hızlı ve doğru karar alabilmekle mümkündür. Sorumluluğunu bilen alanında uzman yetkin bireyler ile mükemmellik doğrultusunda inisiyatif kullanırız.

Sürekli Yenilikçilik 
Yeni ve yaratıcı fikir ve öneriler üretir, değişime uyum sağlar, müşteri, çalışan ve diğer tüm tarafların memnuniyeti artırma doğrultusunda her türlü yaratıcı çalışmayı destekleriz.

Değer Yaratmak 
Varlık amacımız; kuruluşumuz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm diğer paydaşlarımız için değer yaratmaktır. Kurumun bütünsel performansına katkı sağlayacak çözüm önerileri sunan ve bunları uygulamak konusunda inisiyatif kullanan bireyler olarak kişisel “artı değer” yaratmayı hedefleriz. 

Etik değerlere bağlılık ve ekolojik dengeye saygı  
Ulusal ve uluslararası yasalara ve etik ilkelere daima bağlı kalarak, çalışanlar, müşteriler, hissedarlar ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütür, sürdürülebilirlik için kaynakların önemli olduğunun bilinciyle faaliyetlerimizi ulusal ve uluslararası kabul görmüş çevre standartlarına ve müşterilerimizin çevresel beklentilerine uygun olarak gerçekleştiririz. 

Tüm Çalışanlarımızla Karşılıklı Bağlılık
Lojistik sektöründe fark yaratan gerçek unsurun sahip olduğumuz güçlü ve yetkin insan kaynağımız olduğunun bilincindeyiz. En nitelikli çalışanları kazanmak ve mevcut insan kaynağının gelişimini sağlamak amacıyla her türlü yatırımı yapar, teknolojik araç-gereci temin eder, yeteneklerini sonuna kadar kullanmalarına olanak tanırız. Başarıları ödüllendirir, kendilerine ve ailelerine değer verildiğini hissetmelerini sağlayarak karşılıklı duygusal bir bağ oluştururuz.