+0216 4511213 Pbx             info@egetrans.com.tr

ege-trans-almanya-nakliye

Almanya Nakliye

Firmamız Türkiye, Almanya arasında uluslararası Taşımacılık (nakliye-nakliyat )yapan firmalar içinde kaliteyi memnuniyetle ölçümleyen bir iş anlayışıyla nakliyat hizmeti vermektedir.
Sorumluğunun bilincinde olan ve müşteri ihtiyaçlarını işin başında doğru sınıflandıran EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, iş planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya kadar her ayrıntıyı hesaplamaktadır.Uluslararası taşımacılık sektöründe, her ayrıntıyı bir müşteri titizliğiyle düşünen firmamız, lojistik hizmetlerinde işlevsel çözümlerini kaliteli hizmet bilinciyle sunmaktadır.
Firmamız uluslararası ithalat ve ihracat firmaları, özel depolar, Hollanda, Belçika, Almanya, Danimarka ve çevre ülkelerdeki acenteler ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde ticari ve bireysel yüklerinizi (kargolarınızı) uluslararası standartlara uygun olarak, CMR sigortası kapsamında taşır.
Türkiye’deki birçok uluslararası firmanın tercih ettiği  EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIKmüşterileri arasında sizleri de görmekten memnuniyet duyacaktır.