+0216 4511213 Pbx             info@egetrans.com.tr

Uluslararası taşıma modellerinin olmazsa olmaz bir parçası da taşıma yapılan ülkelerde yüklerin limanlara, yol güzergahı üzerinde bulunan depolara, gümrüklerde ithalat işlemleri bitmiş yüklerin alıcı firmalara teslimi, ihracat yüklerinin çıkış gümrüklerine limanlara İÇ NAKLİYE vasıtaları ile taşınmasıdır.

EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. nakliye organizasyonunda her türlü ihtiyacı karşılayan kombine hizmetlerle iç nakliye dâhil pek çok hizmeti müşterileri için bir arada sunar.

EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, ülke sınırları içerisinde birçok firmaya iç nakliye hizmeti sunmakta olup, bu anlamda güçlü bir satınalmaya sahiptir. Hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan iç nakliye hizmetlerini kendi bünyesi ve portföyündeki nakliyeciler ile çözmektedir.EGETRANS sizin adınıza ihtiyaç duyduğunuz iç nakliye hizmetini fiyat, kalite ve güven esasına dayanarak araştırır. En uygun hizmet sağlayıcısı ile geçmişe dayalı ilişkiler neticesinde en uygun bedelle anlaşarak taşıma işlemini gerçekleştirir.