+0216 4511213 Pbx             info@egetrans.com.tr

Hollanda Nakliye

Firmamız  EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. Avrupanın en önemli  limanlarına sahip Hollanda ya Türkiye den  ithalat ve ihracat yüklemeleri ile ilgili nakliye hizmeti  (TIR -KONTEYNER) vermektedir.

 

Hollanda ya taşımacılık yapan  uluslararası nakliyat firmaları ndan birisi olan şirketimiz   Her hafta planlı parsiyel  çıkışların yanı sıra  ithalat ve ihracat karşılıklı her gün komple araç çıkışları da yapmaktadır.

Sorumluğunun bilincinde olan ve müşteri ihtiyaçlarını işin başında doğru sınıflandıran EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK  iş planlamasını yaparken ana taşıma modellerinin yanı sıra, iç nakliyeden depolamaya kadar her ayrıntıyı hesaplamaktadır.

Uluslararası taşımacılık sektöründe, her ayrıntıyı bir müşteri titizliğiyle düşünen firmamız, lojistik hizmetlerinde uygun  çözümlerini kaliteli hizmet bilinciyle sunmaktadır.

Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Utrecht, Eindhoven, Tilburg, başta olmak üzere Groningen, Almere, Breda, Nijmegen, Apeldoorn, Den Haag, Haarlem, Arnhem gibi  Hollanda’nın tüm şehirlerine nakliye hizmeti verilmektedir.

Türkiye’de ve avrupada ithalat ve ihracat yapan bir çok  firmanın nakliye hizmetlerinde  tercih ettiği EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. sizleri de değerli müşterilerimiz arasında  görmekten memnuniyet duyacaktır.