+0216 4511213 Pbx             info@egetrans.com.tr

ULUSLARARASI KARA NAKLİYESİ

EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.  karayolu (TIR) ile taşınması gereken yük ve ürünlerinizin , uygun navlun seçenekleri ile zamanında yerlerine ulaşması için üstün organizasyon becerilerine sahip modern vasıtaları, profesyonel sürücüleri ve uluslararası kara nakliyesi konusunda gerekli tüm ihtiyaçları bir araya getirmektedir.İSTANBUL ULUSLARARASI NAKLİYE firmaları, arasında seçkin bir yere sahip firmamız ithalat ihracat yüklerinin taşınması konusunda komple ve parsiyel taşıma hizmetleri vermektedir.Firmamız genç bir kuruluş olmasına rağmen çok kısa sürede uluslararası nakliye firmaları arasında kendine saygın bir yer edinmiştir.

ULUSLARARASI HAVA NAKLİYESİ

Uluslararası taşımacılıkta bütüncül hizmet anlayışı içerisinde olan EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, havayollarında da taşımacılık hizmeti vermektedir.
Üstün hizmet kalitesi anlayışımız çerçevesinde ,yükünüzün niteliğine ve niceliğine bakmaksızın, tüm müşterilerimize kargonun teslim alınmasından sevkinin tamamlanarak teslim edilmesine kadar geçen süreçteki kritik bilgilendirmeleri rutin olarak yapmaktayız. Sektörün en güçlü yerli sermaye şirketi olmamızın vermiş olduğu gücün sağladığı tüm imkanları müşterilerimizle paylaşmaktayız. Bu sayede siz değerli müşterilerimize en hızlı servisi en uygun fiyatla sağlayabilmenin mutluluğu içerisindeyiz.

ULUSLARARASI DENİZ NAKLİYESİ

EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, uluslararası taşıma konusunda faaliyette bulunan ve bilinen tüm hatlarla işbirliği kurarak , tüm dünya limanlarına ve limanlarından taşımacılık hizmeti sağlar.

Konteyner Taşımacılığı Çözümlerimiz

İthalat/İhracat FCL konteyner hizmeti
İthalat/İhracat LCL konteyner hizmeti
Cross Trade (transit) taşımalar
Özel ekipmanlı konteyner hizmeti (Opentop, Reefer, Flatrack)
Hızlı ve zamanında evrak teslimi ve hizmeti

KOMPLE, PARSİYEL TAŞIMACILIK

EGETRANS ULUSLARARASI TAŞIMACILIK, nakliyesi yapılacak ürünlerin miktar ölçü ve ağırlıklarına göre komple yada parsiyel  taşıma şekilleri organize edilmektedir . Komple taşımacılık  birbirinden farklı müşterilerin nakliye işlemlerini aynı kamyon veya tır ile taşıma lojistiğine PARSİYEL -GRUPAJ taşımacılık olarak adlandırılır.Araçların karayollarında seyahatleri sırasında kanunen izin verilen  ölçü ve  ağırlık  kapisitesine  uygun olarak (0-24 ton ) tek bir müşteri için bir araç komple tahsis edilebildiği gibi  gerek  ekonomik olması gerekse miktar olarak bir aracı doldurmayacak ürünlerin bir arada taşınmaları için farklı müşterilerin yükleri depolarda birleştirilip  bir araçla taşınacak şekilde  parsiyel taşıma hizmeti de verilmektedir.